Drodzy Internauci ,

Chciałabym zwrócić Waszą szczególną uwagę na PLATFORMĘ KULTURALNO – SPOŁECZNĄ, w skrócie PK-S stworzoną przez wolontariuszy grupy inicjatywnej skupionego wokół ZALEWU KULTURY oraz PORTU SZTUKI.

To twórcza inicjatywa dziennikarzy oraz osób działających na rzecz kultury          i spraw społecznych, którzy pragną wspomóc rówieśników, mających problemy natury społecznej i ekonomicznej, w dotarciu do dóbr szeroko rozumianej kultury, do odkrycia i realizacji własnych pasji.

Jeżeli znasz osoby w wieku od 18-30 roku życia, które są bez pracy, na życiowym zakręcie straciły motywację do dalszego działania to prosimy poinformujcie ich o szczegółach.

Do 17 maja przyjmujemy zgłoszenia na bezpłatne szkolenia aktywności społecznej.

Szczegóły kontaktu znajdziesz na plakacie zamieszczonym na naszej stronie.

A wszystkich zainteresowanych na różnorodne wydarzenia kulturalne: koncerty, spektakle teatralne, pokazy multimedialne, wystawy, kabaretony, slajdowiska z podróży i spotkania z artystami zapraszamy już dzisiaj 25 czerwca na godz. 18.00 do Fundacji Elektrowni Rybnik ul. Podmiejska w Rybniku. Kolejne szczegóły początkiem czerwca na: www.zalew.art.pl. www.port-ki.art.pl w wersji papierowej Zalewu kultury oraz na plakatach i w lokalnych mediach.

Tutaj znajdziecie plakat z pełną informacją.

 

Redaktor Naczelna Zalewu kultury